Retrica

Retrica iPhone için

Bu harika kamera uygulamasıyla vintage görünümü alın

Retrica, iOS cihazınızı kullanarak vintage tarzı fotoğrafları çekmenin eğlenceli bir yoludur.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Geniş filtre yelpazesi
  • Kolaj düzenleri bir sürü
  • Selfie'ler için harika!

DEZAVANTAJLAR

  • Filigran büyüklüğü değiştirilemez

Çok iyi
8

Retrica, iOS cihazınızı kullanarak vintage tarzı fotoğrafları çekmenin eğlenceli bir yoludur.

Retro kamera eğlencesi

Uygulamanın 80'den fazla içerir Instagram tarzı bağbozumu filtreleri yanı sıra, skeç ile özel efektler yapmak bulanıklık ve sınırları yeteneği. Retrica zaman aralıklarında görüntüleri sırayla yakalayabilir ve daha sonra bir logo ile tamamlanan çok çeşitli serin montaj tasarımlarında sunar.

Hangi filtrenin uygulanacağına karar veremezseniz, Retrica sürpriz unsurunu yaratan bir ' Rastgele ' düğmesini içerir ve hangi filtreleri tercih edeceğinizi keşfetmenize yardımcı olur.

Retrica logosunu resimlerinize filigran olarak uygulayabilirsiniz, ki bu da oldukça havalı görünebilir, ancak logoyu yeniden boyutlandırma seçeneği yoktur, bu nedenle bazen resminizin önemli bir bölümüne girebilirsiniz.

Instgram'dan farklı olarak, Retrica kendi başına bir sosyal medya platformu içermez, ancak bitmiş yapımlarınızı her şekilde paylaşma yeteneğini de içerir.

İOS için Retrica, Camera Roll uygulamasındaki görüntüleri uygulamaya aktarmanıza ve efekt oluşturmak için onlarla birlikte oynamaya izin verir: Android sürümü ile yapamayacağınız bir şey.

İyi atış

Retrica, efektli fotoğraf çekmeyi kolaylaştıran basit, iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Efektinizi veya filtrenizi belirledikten sonra, bitmiş çekimin nasıl görüneceğine dair canlı bir önizleme alırsınız, o zaman fotoğrafı çekmek için deklanşör düğmesine basmak yeterlidir.

Fotoğraf çekmenin yeni bir yolu

Retrica, cihazınız kameranızdayken etrafta gezinirken ve ardından yaratıcılığınızı başkalarıyla paylaşmak için harika.

Retrica şimdi dört yeni filtre paketi ile geliyor - Parlak, Antika, Juxtapose ve Efsane - Stella filtresi Chic filtre paketine eklendi. Premium filtreyi ücretsiz denemek için sponsorlu bir videoyu izleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca uzak Bluetooth deklanşör düğmelerini de destekliyor, fotoğraflarınız için pozlamayı manuel olarak kontrol etmenizi sağlıyor ve bir fotoğraf çektikten sonra bir Retrica filigranı seçebiliyorsunuz.

Değişiklikler

  • Retrica şimdi dört yeni filtre paketi ile geliyor - Parlak, Antika, Juxtapose ve Efsane - Stella filtresi Chic filtre paketine eklendi. Premium filtreyi ücretsiz denemek için sponsorlu bir videoyu izleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca uzak Bluetooth deklanşör düğmelerini de destekliyor, fotoğraflarınız için pozlamayı manuel olarak kontrol etmenizi sağlıyor ve bir fotoğraf çektikten sonra bir Retrica filigranı seçebiliyorsunuz.

iphone için Fotoğrafçılık en fazla indirilenler

Retrica hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×