Retrica

Retrica Android için

Bu harika kamera uygulamasıyla vintage görünümü alın

Retrica, Android cihazınızı kullanarak vintage tarzı fotoğrafları çekmenin eğlenceli bir yoludur.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Geniş filtre yelpazesi
  • Kolaj düzenleri bir sürü
  • Selfie'ler için harika!
  • Gerçek obtüratör hataları için zengin EXIF ​​verileri

DEZAVANTAJLAR

  • Filigran büyüklüğü değiştirilemez
  • Zamanlarda Laggy

İyi
7

Retrica, Android cihazınızı kullanarak vintage tarzı fotoğrafları çekmenin eğlenceli bir yoludur.

Retro kamera eğlencesi

Uygulamanın 80'den fazla içerir Instagram tarzı bağbozumu filtreleri yanı sıra, skeç ile özel efektler yapmak bulanıklık ve sınırları yeteneği. Retrica zaman aralıklarında görüntüleri sırayla yakalayabilir ve daha sonra bir logo ile tamamlanan çok çeşitli serin montaj tasarımlarında sunar.

Hangi filtrenin uygulanacağına karar veremiyorsanız, Retrica sürpriz unsurunu yaratan bir Rastgele düğme içerir ve hangi filtreleri tercih edeceğinizi keşfetmenize yardımcı olur.

Retrica logosunu resimlerinize filigran olarak uygulayabilirsiniz, ki bu da oldukça havalı görünebilir, ancak logoyu yeniden boyutlandırma seçeneği yoktur, bu nedenle bazen resminizin önemli bir bölümüne girebilirsiniz.

Instagram'ın aksine, Retrica kendi başına bir sosyal medya platformu içermez, ancak bitmiş tasarımlarınızı tüm yollarla paylaşmanın yanı sıra diğer uygulamaların içinden fotoğraf çekmeyi de içerir.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise, Android için Retrica'nın yalnızca uygulama aracılığıyla oluşturduğunuz fotoğraflara efekt uygulamasından ibaret olmasıdır - mevcut görüntüleri cihazınızdan yükleyemez ve onları Retrica ile tedavi edemezsiniz.

İyi atış

Retrica, efektli fotoğraf çekmeyi kolaylaştıran basit, iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Efektinizi veya filtrenizi belirledikten sonra, bitmiş çekimin neye benzeyeceğinin canlı bir önizlemesini görürsünüz, o zaman fotoğrafı çekmek için deklanşör düğmesine (Android cihazınızda veya bir uzaktan kumanda düğmesiyle) girmeniz yeterlidir.

Fotoğraf çekmenin yeni bir yolu

Retrica, cihazınız kameranızdayken etrafta gezinirken ve ardından yaratıcılığınızı başkalarıyla paylaşmak için harika.

android için Fotoğrafçılık en fazla indirilenler

Retrica hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×